2014-12-15
SREBRO W GRAND FINALS!

Polski debel Natalia Partyka/ Kasia Grzybowska odniósł największy sukces w karierze awansując do finału prestiżowego turnieju Grand Finals rozgrywanego w Bangkoku!

 

Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska, debiutujące w prestiżowej, podsumowującej cały sezon ITTF World Tour imprezie, rozstawione były z numerem 5. W drodze do finału Polki wygrały z rozstawionymi z "dwójką", Japonkami Ai Fukuharą i Misako Wakamiyą, a także "trójką" - Lee Ho Ching i Ng Wing Nam z Hongkongu. Zatrzymały je dopiero rewelacyjne nastolatki, wicemistrzynie świata juniorek, Miu Hirano i Mima Ito (numer "jeden" na świecie).

 

 

Celem polskiego debla na ten rok był awans do Grand Finals i to się udało. W tym roku dziewczyny trzykrotnie były na podium zawodów World Tour, a już w Bangkoku pokonały dwa teoretycznie silniejsze deble. Oczywiście szkoda przegranego finału, ale należy z niego wyciągnąć wnioski i cieszyć się z drugiego miejsca, bo jest to wielki sukces naszego debla.

 

Sukces Natalii i Kasi w Bangkongu jest pozytywnym zakończeniem całego roku, który w rozgrywkach deblowych był dla nich najlepszym w dotychczasowej karierze.

 

 

Za zajęcie 2. miejsca w Bangkoku Polki zarobiły 20 tysięcy dolarów do podziału, zaś triumfatorki wielkiego finału - dwa razy więcej. To najlepszy wynik w historii występów Polaków w imprezie kończącej cykl prestiżowych rozgrywek ITTF World Tour.

 

Wszystkie mecze deblowe Polek, które rozegrały w Bangkoku można obejrzeć online pod tym linkiem: http://ittf.com/ittv/

SPONSORZY
VisaVisaButterflyButterflyFundacja LOTTOFundacja LOTTO
MÓJ KALENDARZ
PARTNERZY
FUNDUSZ STYPENDIALNYFUNDUSZ STYPENDIALNYe-pingponge-pingpongGdańskGdańskPZTSPZTSITTFITTFIPTTCIPTTCSZANSA START GDAŃSKSZANSA START GDAŃSK
Kroppa - Stworzymy Ciebie w sieci - Webinżynieria / Grafika / Internet Natalia Partyka 2011